Telefon: +90 (216) 591 0491      Mail: info@plasti-med.com

11 كانون1

Arexport Grubu, altı deneyimli Türk üretici ve ihracatçı firmadan oluşmaktadır. Arexport'un adı araştırma kelimesinin ilk iki harfinden AR ve İngilizce İhracat kelimesinden oluşmaktadır ve bu nedenle araştırma ve ihracat anlamına gelmektedir.

10 تموز

Bölgedeki en iyi sağlık platformu olan Medic West Afrika fuarı, 10 Ekim 2018'den 12 Ekim 2018'e kadar Lagos/Nijerya'daki Eko Hotel'de gerçekleşecek. Sağlık endüstrisinden 4.500'den fazla profesyonelin ilgisini çekecek ve 300'den fazla önde gelen uluslararası ve bölgesel sağlık sağlayıcılarını ve üreticilerini ağırlayacak.

10 تموز

Tıp literatüründe Tuğcu Bakırköy adı verilen operasyon tekniği, Bakırköy Sadi Konuk Hastanesinin ameliyathanesinde Profesör Volkan Tuğcu tarafından gerçekleştirildi. Tanınmış ülkelerden gelen cerrahlar ve Plasti-med’de Ürün Sorumlusu olan Melih Ermurat, İstanbul ’ da buluştular. Kaldıkları otelin konferans salonunda ilk defa özel bir teknikle uygulanan prostat kanseri cerrahisi yöntemini canlı izleme şansına sahip oldular.

10 تموز

Avrasya ve Türkiye'nin medikal alanda en önemli buluşma platformu olan ve REED TÜYAP tarafından gerçekleştirilen Expomed fuarı, 40 ülkeden gelen 850 firma ve şirket temsilcilerini ağırladı. 90 ülkeden gelen 6.104 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edilen fuar, katılımcılardan tam not aldı. Fuar, 22 Mart 2018’den 25 Mart 2018'e kadar gerçekleştirildi ve 35.832 sektör profesyonelini ağırlayarak ziyaretçi rekorunu kırdı.

Plasti-med Logo

حققت بلاستي ميد Plasti-med " " حصصًا كبيرة في السوق بسبب منتجاتها عالية الجودة . نتيجة لتطوير المنتجات وجهود تحسين الجودة وفقًا لاحتياجات القطاع ، أصبحت منتجاتها مرغوبة مع العلامة التجارية "Plasti-med". يتم توفير جميع المواد المستخدمة في الإنتاج من موردين معترف بهم و مقبول بهم في القطاع وفقًا لمتطلبات MDD.

يتم أيضًا اختيار أدوات ومعدات الإنتاج من بين الماركات العالمية المعروفة والمقبولة من أعلى مستويات الجودة وفقًا لقواعد MDD و GMP و PLASTİ-MED.

E-BÜLTEN

E-Bülten’e abone olabilirsiniz.

İLETİŞİM

  Adres: Deri OSB Mah. Yan Sanayi Cad. No: 13 Tuzla/İSTANBUL

  Telefon: +90 (216) 591 0491

  Web: www.plasti-med.com