Phone: +90 (216) 594 0191      E-mail: info@plasti-med.com

10 Jul
urolojiden-yeni-gelismeler urolojiden-yeni-gelismeler urolojiden-yeni-gelismeler

ÜROLOJİDEN YENİ GELİŞMELER

5873 times Last modified on Tuesday, 11 December 2018 17:33
Rate this item
(1 Vote)

Tıp literatüründe Tuğcu Bakırköy adı verilen operasyon tekniği, Bakırköy Sadi Konuk Hastanesinin ameliyathanesinde Profesör Volkan Tuğcu tarafından gerçekleştirildi. Tanınmış ülkelerden gelen cerrahlar ve Plasti-med’de Ürün Sorumlusu olan Melih Ermurat, İstanbul ’ da buluştular. Kaldıkları otelin konferans salonunda ilk defa özel bir teknikle uygulanan prostat kanseri cerrahisi yöntemini canlı izleme şansına sahip oldular.

Türkiye'nin sağlık alanında yeni bir çağa adım attığını belirten yabancı cerrahlar, tıp alanında yük sek düzeyde bir teknolojinin kullanıldığını da söylediler. Tuğcu Bakırköy tekniği, önemli bir tekniktir. Sayın Volkan Tuğcu, bu konuda ve tüm dünyada öncüdür.

Plasti-med has long been accustomed to operating in a highly regulated environment with regards to design and development of medical products. All Plasti-med devices are manufactured to the highest possible standards and have been bearing the CE mark since 2003 – demonstrating compliance with the Medical Device Directive 93/42/EEC. The Plasti-med Quality Management System is certified according to and regularly audited against ISO 9001:2015 & ISO 13485 (2016). It is this commitment to Quality Assurance which enables us to serve and satisfy all our customers’ expectations..

E-BULLETIN

You can subscribe to the e-Bulletin.

İLETİŞİM

Adres: Deri Osb Mahallesi Yan Sanayi Cad. No:13 Tuzla/İstanbul

Telefon: +90 (216) 591 0491

Web: www.plasti-med.com