Phone: +90 (216) 594 0191      E-mail: info@plasti-med.com

11 Dec

AREXPORT IN ROMANIA

5092 times Last modified on Tuesday, 11 December 2018 17:36
Rate this item
(0 votes)

Arexport Grubu, altı deneyimli Türk üretici ve ihracatçı firmadan oluşmaktadır. Arexport'un adı araştırma kelimesinin ilk iki harfinden AR ve İngilizce İhracat kelimesinden oluşmaktadır ve bu nedenle araştırma ve ihracat anlamına gelmektedir.

Grubun temel amacı, uzun süren ve güvenilir işbirlikleri ve ticaret fırsatları yaratabilmek için geziler, B2B toplantıları, sergi, yerel ilgili sağlık kurumlarını, devlet kurumlarını ve müşterileri ziyaret ederek, dünyanın dört bir yanındaki farklı ülkelerdeki potansiyel müşterileri aramak ve bulmaktır. Grubun üyeleri, önde gelen üreticiler ve tıbbi/laboratuvar cihazları, ekipmanları, sarf malzemeleri, mobilya ve sektörlerinin ilgili malzemeleri ihraç edenlerdir: Elektro-mag, Kenmak, Mes-kon, Novamedtek, Plasti-med ve Turkuaz. 9 Mayıs 2018 tarihinde Arexport, Romanya’da Mercure Bucharest Unirii Hotel’de B2B etkinliği olan bir toplantı düzenledi. Romanya’dan farklı sağlık şirketleri davet edildi ve bunların birçoğu Türk şirketleriyle temasta bulunmak için bu toplantıya katıldı. Arexport, Bükreş Büyükelçiliği Ticari Müşaviri Hakkı BARUTÇU’nun

More in this category: « MEDIC WEST AFRICA 2018

Plasti-med has long been accustomed to operating in a highly regulated environment with regards to design and development of medical products. All Plasti-med devices are manufactured to the highest possible standards and have been bearing the CE mark since 2003 – demonstrating compliance with the Medical Device Directive 93/42/EEC. The Plasti-med Quality Management System is certified according to and regularly audited against ISO 9001:2015 & ISO 13485 (2016). It is this commitment to Quality Assurance which enables us to serve and satisfy all our customers’ expectations..

E-BULLETIN

You can subscribe to the e-Bulletin.

İLETİŞİM

Adres: Deri Osb Mahallesi Yan Sanayi Cad. No:13 Tuzla/İstanbul

Telefon: +90 (216) 591 0491

Web: www.plasti-med.com