Lütfen ek menüyü ayarlayın

Hakkımızda

P

lasti-med firması 1995 yılından beri Türkiye’nin önde gelen tek kullanımlık tıbbi cihaz üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. 28 yıllık tecrübesiyle kaliteli, yenilikçi ve geniş bir ürün yelpazesi sahip ürünler üretmektedir. Ürün grupları solunum, yara drenaj & cerrahi aspirasyon, üroloji, jinekoloji ve genel kullanımlık ürünler gibi çeşitli grupların tek kullanımlık tıbbi cihazlarına odaklanmaktadır. Şirketin yüksek kalite anlayışı ve geniş ürün portföyü ile ürünlerini tüm dünyada 91’in üzerinde ülkeye ihraç etmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ana hedefimiz, rekabetçi fiyatları korurken, hastalar ve sağlık çalışanları için en iyi çözümleri sağlayan ve en yüksek endüstri standartlarına uygun ürünler tasarlamak ve üretmektir. Ayrıca, müşteri hizmetlerimiz müşterilerimize en üst düzeyde memnuniyet sağlamayı amaçlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

Plasti-med, kendi ürün gruplarındaki ürünlerde önemli bir pazar payı elde etmiştir. Mühendislerimiz sektörün ihtiyaçlarına göre, sürekli ürün geliştirme ve kalite iyileştirme çalışmaları yapmaktadır. Bu  sayede, “Plasti-med” markalı ürünler Türkiye’de ve dünyada yüksek kaliteli ürünler olarak tanınmaktadır ve tercih edilmektedir.

Üretimde kullanılan malzemelerin tamamı MDD gerekliliklerine uygun, sektörde tanınan ve kabul gören tedarikçilerden temin edilmektedir. Üretim araç ve gereçleri, dünyanın en bilinen ve kabul gören markaları arasından en yüksek kalitede, MDD, GMP, FDA ve Plasti-med standartlarına uygun olarak seçilmektedir.

Plasti-med, kaliteli ürünler üreterek, hastaların tedavilerini ve sağlık çalışanlaraının kullanımlarını geliştirirken, çevreye duyarlı bir üretimde yapmaktadır.

STANDARTLARIMIZ

Plasti-med kurulduğu günden itibaren ilgili standartları rehber alarak üretim yapmaktadır. Ürünler MDD 93/42/ECC (2007/47/EC) ve GMP kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Kalite sistemi ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 13485:2016 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahip olup, Tıbbi Cihaz Yönetmeliği kapsamındaki ürünleri CE Belgesine sahiptir.

2021’den beri şirketimiz ve ürünlerimiz ABD tarafından verilen FDA kaydına da sahiptir.

İNSAN KAYNAKLARI

Kalite ve hizmet hedeflerimizi sürdürmek için eğitimli, motivasyonu yüksek ve deneyimli personel ile çalışmak Plasti-med insan kaynakları politikasının temelini oluşturmaktadır.

1995'den Beri
91+ ÜLKEYE
Plasti-med kurulduğu günden beri ilgili standartları rehber edinerek üretim yapmaktadır. Ürünler MDD 93/42/EEC (2007/47/EC) ve GMP kurallarına uygun olarak üretilmektedir. Kalite sistemi ISO 9001:2015 ve ISO 13485:2016 sertifikasına ve Tüm ürünler CE sertifikasına sahiptir. 2021 yılında şirketimizin ve ürünlerimizin U.S. FDA kayıtları tamamlanmıştır.

HAKKIMIZDA

YIL DENEYİM
FARKLI ÜRÜN
ÜLKEYE İHRACAT

 

ESKİ ÜRETİM TESİSİMİZ
YENİ ÜRETİM TESİSİMİZ

before-after
before-after

Önceki
Sonraki